ישראל מורגנשטרן, מייסד, מרצה, מנכ"ל
מומחה בעל שם בתחומו ובעל ותק וניסיון של למעלה מעשרים שנות פעילות פורה במגוון רב של תחומי ההשקעות, שוק ההון והנדל"ן. כיהן בעבר כיועץ השקעות ועמד בראש ועדת ההשקעות של בתי השקעות מהמובילים בארץ. דירקטוריונים מובילים בשוק משתמשים בניסיונו ובידע הרב שברשותו, בהם בבנקים, בחברות ביטוח, בבתי השקעות ובחברות הייטק גדולות כאמדוקס, מטריקס וקודאק, המזמינים אותו כמרצה בכיר לצוותיהם, זאת בנוסף להרצאותיו במרכז להשכלה פיננסית. מוביל למעלה מעשור פעילות נדל"ן רחבת היקף בארה"ב, אוקראינה וגרמניה.

נשמע מעניין! אני רוצה לקבל עוד פרטים

03-11111
|

אודות

המרכז להשכלה פיננסית הוקם לפני כ-15 שנה על ידי ישראל מורגנשטרן ומאיר פרי, מומחים בעלי שם בשוק ההון והנדל"ן, מתוך חזון כי כל אדם יכול וצריך לרכוש ידע בנושאי כספים והשקעות בדרך להשגת חופש כלכלי. המרכז פועל מתחילת שנות ה-2000, ואף זכה במכרז של "חבר ידע" למתן קורסים והכשרות מקצועיות לאנשי מערכת הביטחון. המרכז להשכלה פיננסית מציע מגוון קורסים בנושאי…

למה לבחור בנו?

מרצים מעולים
כנסים בחינם
צוות יועצים
ליווי אישי
ידע מעשי ועדכני

שאלות ותשובות

מהו המרכז להשכלה פיננסית?

המרכז להשכלה פיננסית הינו גוף מקצועי ללימודי פיננסים. במהלך השנים השתלמו דרכו עשרות אלפי לומדים בתחומי הפננסים, שוק ההון והנדל"ן. המרכז להשכלה פיננסית גייס לשורותיו נבחרת מרצים מובילה בתחום הפיננסים, ובמסגרתו מקנים למשתתף ידע וכלים בתחומים שונים בעולמות הנדל"ן והפיננסים כדי לאפשר לו למקסם את ערך כספו ולהעשיר את הידע שלו בכלכלה ובשקעות.  

איך משתתפים בכנס של המרכז להשכלה פיננסית?

המרכז להשכלה פיננסית מקיים כנסים מרתקים בנושאי שוק ההון והנדל"ן אשר פתוחים לקהל הרחב ללא תשלום. כל שצריך לעשות הוא להירשם מראש לכנס ולשריין את מקומכם מראש כיוון שמספר המקומות בכל כנס מוגבל. לפרטים ולהרשמה לכנס הקרוב לחצו כאן.

האם כל אחד יכול להירשם לקורסים של המרכז להשכלה פיננסית?

כעיקרון, הקורסים של המרכז להשכלה פיננסית פתוחים לכל אדם מעל גיל 18. יחד עם זאת, על הנרשמים לקורסים דרך "חבר ידע" חלים כללי ההרשמה הבאים:
 • הזכאות להשתתפות בקורס הינה לעמית, בן/בת זוג, ילד/ה.
 • ההרשמה היא שמית ומחייבת הצגת תעודת זהות ומסמכים נוספים, במידה ונדרשים לצורך הוכחת תנאי קדם לקורס, ביום פתיחת הקורס.
 • לא ניתן להעביר  לאדם אחר זכאות להשתתפות בפעילות "חבר ידע" ובקורסים/סדנאות שבמסגרתה.
 • הרישום לקורסים פתוח למבוגרים מעל גיל 18.
 • השתתפות בקורס של אדם שאינו זכאי לכך, בהתאם לאמור לעיל, עשויה לגרור ביטול השתתפותו בקורס וחיוב העמית שעל שמו נרשם בדמי הביטול המלאים עבור הקורס,.
 • על אף האמור, ניתן לפנות בבקשה לוועדת חריגים לבחינת אישור השתתפות למי שאינו זכאי כאמור על פי הקריטריונים האמורים לעיל

כיצד נרשמים לקורסים של המרכז להשכלה פיננסית?

ניתן להירשם על ידי פנייה ישירה למרכז להשכלה פיננסית באמצעות עמוד צור קשר באתר, על ידי שליחת דוא"ל לכתובתנו info@hascala.co.il או בטלפון 03-3760634. נרשמי "חבר ידע" יכולים להירשם גם באמצעות אתר חבר.

האם יש תנאי קבלה לקורסים של המרכז להשכלה פיננסית?

הקורסים במרכז להשכלה פיננסית פתוחים לכל מי שמעוניין להרחיב ולהעשיר את ידיעותיו בתחומי הפיננסים, שוק ההון והנדל"ן, על פי רוב ללא צורך בידע מוקדם וללא תנאי קבלה מוקדמים. יחד עם זאת, בקורסים מתקדמים יותר בתחום הניתוח הטכני המקצועי, רצוי לבוא עם ידע מוקדם ביסודות שוק ההון והנדל"ן כדי להפיק את המיטב מהחומר הנלמד בקורס. יחד עם זאת, המרכז מאפשר הרשמה לקורס זה גם ללא ידע מוקדם.

האם יש צורך בידע מוקדם כדי להירשם לקורסים של המרכז?

על פי רוב אין צורך בכל ידע מוקדם ומרבית הקורסים פתוחים לקהל הרחב. בקורסים שבהם מועבר חומר מתקדם יותר, כדאי לבוא עם בסיס ידיעות מסוים בהשקעות ופיננסים אבל אין לכך חובה.

למי מתבצע התשלום עבור הקורס שאליו נרשמתי?

לנרשמים דרך "חבר ידע" - התשלום מתבצע לארגון חבר באמצעות כרטיס יהלום של "חבר", ומועבר על ידי "חבר" למרכז להשכלה פיננסית. לנרשמים דרך המרכז להשכלה פיננסית - התשלום מתבצע ישירות למרכז להשכלה פיננסית, אשר מפיק חשבונית מס וקבלה לנרשם.

האם ניתן לבטל את ההרשמה לקורס?

ההרשמה לקורסים במרכז להשכלה פיננסית ניתנת לביטול בהתאם לתקנון המופיע באתר. בקורסי "חבר ידע" מדיניות הביטול היא כדלקמן:
 • לאחר ההרשמה, ניתן לבטל את הרישום לקורס ללא תשלום דמי ביטול עד 7 ימי עסקים לפני פתיחת הקורס (לא כולל יום פתיחת הקורס).
 • ביטול ההרשמה החל מ-6 ימי עסקים לפני פתיחת הקורס ועד פתיחת הקורס (לא כולל יום פתיחת הקורס) יגרור דמי ביטול בגובה של 20% מעלות הקורס.
 • ביטול ההרשמה לקורס החל מיום פתיחת הקורס ועד שבועיים לאחר פתיחתו, יגרור דמי ביטול בגובה של 30% מעלות הקורס.
 • לאחר שבועיים מתחילת הקורס לא ניתן עוד לבטל את הרישום הקורס וייגבה מלוא המחיר של הקורס.
 • במקרה של אי פתיחת קורס, או במקרה שבו נרשם מבקש לבטל הרשמתו עקב שינוי במועד הקורס, יוחזר לנרשם מלוא הסכום שנגבה ממנו עבור ההרשמה ותוכר זכאותו מלאה של הנרשם להשתתפות בקורס אחר.

הקורסים שלנו

אודות

המרכז להשכלה פיננסית הוקם לפני כ-15 שנה על ידי ישראל מורגנשטרן ומאיר פרי, מומחים בעלי שם בשוק ההון והנדל"ן, מתוך חזון כי כל אדם יכול וצריך לרכוש ידע בנושאי כספים והשקעות בדרך להשגת חופש כלכלי. המרכז פועל מתחילת שנות ה-2000, ואף זכה במכרז של "חבר ידע" למתן קורסים והכשרות מקצועיות לאנשי מערכת הביטחון. המרכז להשכלה פיננסית מציע מגוון קורסים בנושאי…

למה לבחור בנו?

מרצים מעולים
כנסים בחינם
צוות יועצים
ליווי אישי
ידע מעשי ועדכני
דילוג לתוכן