קורסים בשיתוף עם "חבר-ידע"

המכללה להשכלה פיננסית בשיתוף עם "חבר-ידע" מציעה מגוון קורסים בשוק ההון והנדל"ן במחירים מסובסדים לעמיתי "חבר-ידע". 

לוגו-חבר-ידע

להכיר את שוק ההון

בואו להכיר מקרוב את שוק ההון, קורס יסודות שוק ההון מקנה ללומדים את האפשרות להכיר ולהבין את כלל אפיקי ההשקעה הקיימים בשוק ההון הישראלי והעולמי ואת היכולת לנתח ולהבין כיצד לבחור את המניה ו/או את ההשקעה הנכונה.

הקורס יעניק למשקיע ראייה רחבה לגבי יתרונותיו וחסרונותיו של כל אפיק פיננסי וכן הבנת ההשפעות על התפתחויות כלכליות על אפיקים אילו. על ידי כך תהיה למשקיע יכולת בחירת אפיק השקעה המתאים לאישיותו, ואף יכולת להתנסות בבניית תיק השקעות באופן עצמאי תוך הבנת הסיכון בשווקים הפיננסים השונים.

כמו כן הקורס יקנה למשתתפיו כלים לעבודה טובה ויעילה יותר אל מול יועצי ההשקעות.

ללמוד את עולם הנדל"ן

הפתח שלכם לעולם הנדל"ן מתחיל כאן ! קורס השקעות ויזמות בנדל"ן הינו קורס המקיף את כל הפרמטרים בנדל"ן החל מהבסיס דרך דיני המקרקעין, דיני התכנון והבניה ודיני מיסוי המקרקעין, הכרת הבסיס הכלכלי המעשי להשקעה בנדל"ן ועולם שמאות המקרקעין המעשי ובמקביל הכרות עם עולם יזמות המקרקעין, על ידי ניתוח מגוון אירועים. הקורס יקנה גם כלים מעשיים ליזמות, דרכי איתור מידע והתמודדות עם מידע רלוונטי. כיצד לבחור את העסקה הנכונה, ניהול הסיכונים וניתוחי רגישות בכל עסקה.

זהו קורס ייחודי בהיותו יישומי -הכנסת השטח, העסקאות שבשטח ועסקאות המבוצעות על ידי המשתתפים לקורס, כך שבסופו של דבר תדע לרכוש נכס נדל"ן ולמקסם את הרווח ממנו, מה עומד בפניך כאשר אתה בא לבצע עסקה, למנף את עצמך ברכישה ולהיזהר מנכסים בעייתיים.

בקורס מושם דגש על מקורות לאיתור מידע על נדל"ן, איתור נכסים, איתור מקורות ל"מציאות", איתור מידע תכנוני, רישויי ועוד, הן באופן ממוחשב והן באופן פיזי.

ניתוח טכני מקצועי

בואו להכיר וללמוד קורס ניתוח טכני מקצועי אשר מקנה למשתתפים המעוניינים לסחור בשוקי ההון בעולם את הכלים כיצד לבחור את המניה ו/או ההשקעה הנכונה,

סוחרים מקוצעיים בעולם משתמשים בכלים טכניים בכדי לתזמן טוב יותר את השקעותיהם בשוק ההון.
התזמון הנכון ממקסם את הרווח ומקטין את הסיכון.
הקורס נותן דגש מיוחד על ניהול סיכונים ומלמד את המשקיעים את הפסיכולגייה ההנתנהגותית של הסוחר אל מול השוק.

לשלוט בחוקי הפנסייה

כיצד לפרוש לפנסיה בכבוד, לרכוש את ההבנה הבסיסית בחוקי הפנסיה, האם להסתמך על הקיים, האם הקיים יספק אתכם בעתיד?, היכולת לשלוט בפנסיה כבר בתחילת דרכם, כל זאת תוכלו לרכוש בקורס ולאפשר לכם לתכנן טוב יותר את העתיד שלכם ושל ילדכם.