אחרי חמש עשרה שנים שבהן אנחנו מקנים ידע וכלים מעשיים לעשרות אלפי בוגרי הקורסים ומשתתפי הכנסים שלנו, המרכז להשכלה פיננסית גאה להשיק את הקורס המקוון המלא הראשון – קורס יסודות שוק ההון Online – לצפייה מכל מכשיר, בכל מקום ובכל שעה. לרגל ההשקה אנו מעניקים לקהל הרחב הזדמנות לצפות חינם בהרצאת המבוא לקורס. הנכם מוזמנים להירשם!

יסודות שוק ההון אונליין - הרצאת המבוא בחינם!

המרכז להשכלה פיננסית מביא את הידע הכלכלי אליכם הביתה, לצפייה מכל מכשיר או מסך! בסדרה של הרצאות מרתקות על שוק ההון וסודותיו, משתפים מומחי המרכז להשכלה פיננסית את הצופים ברזי שפת  ההשקעות, ומספקים ידע וכלים שבעזרתם יכול כל אחד להפוך לשותף מלא בניהול כספו. ועכשיו, לרגל השקת הקורס המלא, מתכבד המרכז להגיש לציבור הרחב את הרצאת המבוא בחינם! הרצאה מרתקת של 45 דקות, שתפתח לכם התיאבון להפוך למשקיעים חכמים יותר.

יסודות שוק ההון - הקורס המלא online

המרכז להשכלה פיננסית מתכבד להגיש את הקורס המקוון המלא - יסודות שוק ההון online. הקורס מכסה את מרבית הנושאים הנלמדים במסגרת הקורס הפרונטלי המועבר במכללת השכלה פיננסית, ומאפשר לצופה לרכוש ידע חשוב וכלים מעשיים בהשקעות פיננסיות. הקורס המלא ניתן בתשלום וזמין לצפייה בכל מכשיר, בכל מקום ובכל שעה.
להרשמה לקורס
דילוג לתוכן